Infinity Throwing Stick ITS22/ITS25


Large_ITS22

Infinity® Luggage and Accessories Collection 

Niezwykle udane połączenie wielu przemyślanych cech użytkowych i zaawansowanego desingu. Do produkcji zastosowane zostały najwyższej jakości tkaniny oraz komponenty, które w sumie tworzą jakość odpowiadającą etykiecie Infinity.     

 

 Infinity Throwing Stick ITS22/ITS25

 

Dzięki przełomowej technologii Daiwy, która pozwala na stworzenie nieosiągalnych do tej pory konstrukcji z włókna węglowego, wędkarze karpiowi mają teraz do dyspozycji rury wyrzutowe nowej generacji, pozwalające rzucać kulkami na dystanse większe, niż te, jakie możliwe były dotychczas do osiągnięcia za pomocą rur plastikowych lub rur prostych.     

Projektanci Daiwy jako pierwsi na świecie opracowali nowy, opatentowany proces technologiczny, w wyniku którego można uzyskać rury z włókna węglowego wygięte w łuk. Dzięki zastosowaniu włókna węglowego najwyższej jakości masa nowej rury wyrzutowej Infinity Throwing Stick została zredukowana  poniżej 50 gramów.   

Połączenie lekkości i sztywność pozwala wędkarzowi na wyrzucanie przynęty z większą prędkością, a także z większą częstotliwością niż do tej pory, a jednocześnie nie obciąża nadgarstka po wyrzuceniu 100 kulek.  Dzięki niewiarygodnie niskiej wadze nowa rura wyrzutowa Daiwy ułatwia kontrolowanie położenia rury oraz punkt jej zatrzymania i daje niespotykaną wcześniej precyzję rzutów. Wewnętrzne ścianki rury są gładkie, co powoduje, że w czasie wyrzutu kulki osiągają niewiarygodną prędkość. Rękojeść rury została pomalowana farbą zapewniającą pewny chwyt.  Każda rura wyrzutowa dostarczana jest z zamykanym na zamek pokrowcem ochronnym.

Rury dostępne są w dwóch średnicach – 22 i 25 mm.

 

Infinity® Throwing Stick Case – ITSC1

(pokrowiec na rurę)

 

Model Opis
ITS22 Infinity  Throwing Stick
ITS25 Infinity  Throwing Stick