Kamizelki Wilderness® Waistcoats WWW


Large_WWW

Wilderness® Clothing

Ubrania wędkarskie Wilderness świetnie spisują się w czasie wędkarskich wypraw, niezależnie od tego, czy łowić będziemy z łodzi, czy też brodzić w rzece, nie zawiodą nas w żadnej sytuacji, zawsze zachowując najwyższą jakość i funkcjonalność.   

Kamizelki Wilderness® Waistcoats 

Innowacyjność połączona z wieloma praktycznymi cechami - ta kombinacja jest szczególnie widoczna w naszej nowej kamizelce Wilderness Waistcoast, która jest dzięki temu znakomicie dostosowana do różnych stylów i wymagań wędkarzy. Niezależnie od tego, czy właśnie łowisz na muchę, brodzisz w bystrej rzece w pogoni za brzaną czy skaczesz po skalistym brzegu ze spinningiem w dłoni, kamizelka Wilderness Waistcoast będzie twoim wiernym towarzyszem.    

Kamizelka uszyta jest z gęsto utkanej tkaniny której unikatową cechą jest wysoka wodoodporność. Kamizelka ma dziesięć przednich kieszeni, cztery z nich znakomicie nadają się do pudełek z muchami lub innymi przynętami, do dyspozycji wędkarza jest także sprężynowy uchwyt dający możliwość szybkiego dostępu np. do scyzoryka lub innych przydatnych narzędzi lub pojemników z płynami nadającymi pływalność muchom.  

Wszystkie kieszenie mają zamknięcia na rzepy Velcro.  Z tyłu kamizelki umieszczony został pierścień do mocowania podbieraka w kształcie litery D oraz duża kieszeń na pudło z większymi przynętami lub np. przeciwdeszczową lekką kurtkę. W wewnętrznej części kamizelki znajduje się siatka ułatwiająca oddychanie oraz zapinana na zamek błyskawiczny dodatkowa kieszeń dla bezpiecznego przechowywania np. kluczy.   

Kamizelka Duo ma jeszcze więcej kieszeni, w sumie jest ich szesnaście, w tym cztery odpowiednio dobrane do średniej wielkości pudełek na przynęty. Na plecach znajduje się dodatkowy otwór wentylacyjny zamykany na zamek błyskawiczny umieszczony na wysokości ramion. Jednak najistotniejszą cechą kamizelki Duo jest jej odejmowalna dolna część - wystarczy jeden ruch ręki i spinany na zamek błyskawiczny dolny element kamizelki zostanie usunięty, dostosowując kamizelkę do sytuacji, gdy wymagane jest brodzenie w bardzo głębokiej wodzie. 

 

 
Model Opis Rozmiar
WWW Wilderness Wading Waistcoat M, L, XL, XXL